С Новым Годом друзья!!!!!!

Вот сейчас мена бомбануло - так получилось, что мне приходится смотреть первый канал.

Мало того, что бешеные аплодисменты Киркорову,
но, блять сейчас сказали, что мы Ротару ждали...

Кто?

Когда?

Зачем ее ждали??????

Минусы буду ловить ))))

Вы смотрите срез комментариев. Показать все
4
DELETED
Автор поста оценил этот комментарий

Мне интересно, какова целевая аудитория этих телепередач

раскрыть ветку (12)
6
Автор поста оценил этот комментарий

Ну вот ТС смотрит. А по поводу ротару, её и на песне года 18 приглашали, хотя она помогает баблом бомбить ДНР. Лицемерие везде

раскрыть ветку (11)
5
Автор поста оценил этот комментарий

Пили пост про её помощь с фактами. Я вот не в теме.

раскрыть ветку (4)
Автор поста оценил этот комментарий

София Ротару встала под украинский флаг с лозунгом «Слава Украине!»

https://life.ru/p/341515

25.08.14


В тот же день жидок зеленский с подельниками ездил развлекать и благодарить укронацистов под Мариуполь

Автор поста оценил этот комментарий

Слабо походит на факт, но больше ничего не нарыл
http://bulvar.com.ua/interview/Sestra-Rotaru--9918.html

Иллюстрация к комментарию
раскрыть ветку (2)
Автор поста оценил этот комментарий

Я думаю, что и нет ничего. Или гуглите на украинском языке.

раскрыть ветку (1)
Автор поста оценил этот комментарий

Співачка Софія Ротару скасувала всі концерти в Росії і відмовляється спілкуватися з пресою.


Як повідомляє портал Prozvezd.info, вперше про можливе скасування гастролей шанувальники Ротару заговорили, коли не побачили її імені на афішах в Криму. Раніше співачка відвідувала Чорномор'я з концертами щороку, що давно перетворилося на традицію. Пізніше з'ясувалося, що Софія Ротату скасувала не тільки концерти в Криму, але і відмовилася від усіх гастролей по Росії.


За словами сестри Софії Ротару Лідії Хлябич, співачка перестала виступати і тепер переживає фінансові труднощі, але встигає допомагати грошима бійцям української армії. У свій 68-й день народження Софія Михайлівна теж змінила традиції: цього року вона не святкувала цей день за кордоном і в Ялті, своє свято вона відзначила в селі Маршинці Чернівецької області.


За словами колишнього концертного директора Ротару Ольги Коняхіної, скасування гастролей пов'язане з політичною історією. Коняхіна згадала фотографію, зроблену в День незалежності України. На фото співачка стоїть з сім'єю і з українським прапором, підпис до знімка: "Слава Україні!". Наближені співачки заявили: "Софія Михайлівна не хоче виступати зараз ні в Росії, ні на Україні, хоча, звичайно, пропозиції є. Вона не вважає доречним виходити на сцену тоді, коли в її рідній країні свистять кулі. Важко переживає те, що відбувається і не знає, що робити далі".

Автор поста оценил этот комментарий
Так она и была на первом, причем самая первая в предновогоднем шабаше исполняла. Слава богу что это все что я видел в этом адском хороводе, пришлось переключить)
ещё комментарии
Вы смотрите срез комментариев. Чтобы написать комментарий, перейдите к общему списку