"IВАН та ПЕРУН" воспаленная фантазия и препараты выдали это на гора! может у кого совпадет состояние! (осторожно украинско/кугу

IВАН та ПЕРУН

Украiнський степ....
Сходить сонце...
По степу клубяться кучугури диму и клабери....
По всьому степу розкиданi копья, мечi, стрiли, та кобилячi голови.
На виршину пагорба виiзжае Iван на трьох ногому конi....
Iван позiхае
Кiнь нiби тоже хоче позiхнуть але крiпко зажима зубами артерию на вiдiрваный нозi. Кiнь з вiданнiстю дивиться Iвану в глаза i нiби хоче сказать "Артерiю зажимать не поле перейти"

Iван: О всемогущий Перун взиваю тебе о помощи. Перууууууун (вола щосили)
На Iвана падають фрекадельки. Iван отряхуеться, кiнь успiва схватить одну фрикадельку - жуе.

Перун: Йоптель.... Iван чого кричиш я через тебе суп розлив...
Иван: о Батько Перун прийшло горе на нашу землю - лютi, злi та чертовски красiвие Татари напали... Порубали всiх коней, погнали жiнок наших в турцiю под приводом "Вiсокооплачиваемой работи", пiдкорили мужей наших Олинклюзивом......
Перун: Ничем помочь не могу у мене путевка на 26 число в Жовти Води - нада почки пiдлiчить, такшо не могу, мены спiшить нада поки Боган Хмельницький не прийшов.
Iван: О Боже
Бог: Шо?
Iван: Да це просто виражение таке!
Бог: а ну ладно, будь здоров.
Тиша.... На горизонтi зявляються два татарина косящих под нiгерiв. Один на красному качающомуся конi, другий на вэлику з витянутой передньой вилкой и балабонами на ручках. У того шо на конi стоять на плечах бурдюк на двi колонки з яких валить Араш "You are always on my mind, always in my heart
And I can hear you call my name on a mountain high
Always on my mind, always in my dreams
I wanna hold you close to me
Always, all the time"

Бачать Iвана i з криками ЯхУУУУУУ, ЯХУУУУУ You will die from my Gun - white bad man... бiжать на нього
Iван - лякаеться
З неба пада величезна ложка - убива татар.
Перун: Блядь... да чого ви розорались.... супу не даете поiсти - пiднiма ложку
Iван з гордостью i благодарностю вздихае, кiнь дожовуе фрикадельку i внього вироста нога, сiдае сонце, убiгають клабери....
____________________________КЫНЕЦЬ_______________________

П.С. На полi лежить двi кобилячi голови
1-ша Голова: Чого не iси?
2-га Голова: Огiркiв!
1-ша Голова: Я тоже iх не iм, мене вiд них пучить. А ти вчора на дiскотекi була? Шо там? як вообще?
2-га Голова:Як ти мене заiбала своiми розпросами - помира!
1-ша Голова: Ну и Дура... iш яка фiфа нашлась - тоже помира.