МОЯ думка про ситуацію з Майданом і Кримом...

Шановні пікабушники, звертаюся до вас! Я прочитав багато постів про те, що "Майдануті" розвалили країну своїми заворушеннями. Ми живемо в різних державах, і у кожній цю ситуацію сприймають по-іншому... В нас, в Україні люди сидять без роботи, не можуть кінці з кінцями звести, не знають як жити далі... Майданом ці люди хотіли скинути владу, і гідно жити в своїй рідній країні... Ви вважаєте, що людям просто немає що робити вдома, то вони вийшли погратися на Майдан... Це не так... Всі люди щиро вірили, що з новою владою буде краще... Всі бачили резиденцію Януковича в Межигір"ї, ця людина просто нахабно розкрадала нашу державну скарбницю, а ви кажете, що немає різниці, хто буде Президентом... Ми,українці, намагалися хоча б щось робити заради кращого життя в Україні... Як би ми не зробили б це, то за режимом Януковича ситуація в країні продовжувалася б погіршуватись... Тема про від"єднання Криму взагалі болюча тема для кожного жителя... Ті люди,які розуміли, що буде з Кримом у складі Росії, переїхали у інші області... Всі говорять, що Крим повернувся на своє місце... Я так не вважаю... Почалося з Криму, а може закінчитись загарбанням всього півдня і сходу України... Кожному жителю України небайдужий кожен постраждалий від російських сепаратистів... Писати можна дуже довго і нудно,висловлюючи думку і інших людей, але я прошу зрозуміти і вникнути цю ситуацію всіх людей, які є жертвами інформаційної війни... Подивіться на всі ці події з іншої сторони...
(с) Дмитро, 15 років... Не дивіться на мій вік, а просто задумайтесь над цим...