Футбол дли бидла!

В цьому ролику хочу поговорити про футбол. Я не люблю і ніколи не любив футболу. Ще в школі, коли деякі однокласники хизувалися різнокольоровими шарфами і сперечалися, хто крутіший – Шахтар чи «Динамо» – я дистанціювався від цього питання і досі до нього не повернувся.

Здавалося б, найканонічніше з усіх можливих чоловічих хобі - дивитися футбол і вболівати за перемогу важливої для тебе команди. Але ні – всі ці нічні чування перед телевізором, походи на стадіони та катання м'яча у дворі – все пройшло повз, і я ні краплі не шкодую. Більше того, моєї участі у тому, що так склалося, майже немає.

У дитинстві я намагався захопитися футболом і як глядач, і як учасник того, що відбувається. Спочатку вболівав за одну команду, потім – за іншу, але до ніякої команди так і не привязався.

Підходящої компанії не знайшлося. У школі, яку я закінчив, відмінники були зайняті навчанням, хороші, до яких ми себе відносили, проводили вільний час за відеоіграми та книгами ну і іноді ганяли мяча.

Футболом захоплювалися трієчники та двієчники. Вони ж постійно бігали курити до смітника, прогулювали уроки, щоб попити гараж у дворах неподалік школи, нічерта не знали ні з яких предметів і після дев'ятого класу розбіглися коледжами.

Футболісти ніжинки, бігають полем, але варто їх хоч нігтем зачепити вони впадуть, схопляться за хворе місце і ревтимуть як дівчата.

Вони отримують мільйони, тільки через те, що штовхають якийсь сраний м'ячик у ворота, тоді як зсу ризикуючи своїм життям, рятують живих людей, , захищають країну і отримують в багато разів менше. Ті ж хокеїсти не отримують таких великих грошей, але вони грають як справжні мужики: якщо їх навіть пізданеш з усієї сили, вони встануть і через біль гратимуть.

Фанати футболу доставляють ще більше. 1) Фанати, як правило, свято спорту (будь-який матч) проводять у барах у стані дров.

2) Околофутбольщики б'ються один з одним за свої понти. Зазвичай заради понтів працюють, беруть кредити, але бити пику людині з ворожого угруповання тільки тому, що вона вболіває за інший клуб = верх ідіотизму, критинізму і дурниці.Як озомбоване бидло кидають дружин, дітей, роботу, всі справи і біжать із пляшкою пива дивитися черговий матч, і не важливо з ким. Якщо ти підійдеш до такого бидла і скажеш, що тобі не подобається футбол - почне погрожувати :) Є любителі футболу, просто любителі, які можуть подивитися якийсь матч прикола раді, а є саме фанати, які за свій улюблений клуб, грубо кажучи, вб'ють. в основному кого я знаю, хто дивиться футбол ⚽️, не відрізняється хоч якимось інтелектом. Тільки бидлу може подобатися як купка мільйонерів катають м'яч полем і ... все. Вони гадають, що їм не насрати на фанатів. Але їм насрати. Все лайно що вони роблять "для фанатів" вони повинні робити, інакше їхні футболки не купуватимуться. Та і репутаія портиться, а це нікому не потрібно. Раді футболок, Які, до речі, в Європі коштують по 70 євро (!!!) євро, а це дох *. Ще марніше заняття - це грати у футбол. Штурхати м'яч навіть не за гроші, задоволення сумнівне. Можна отримати травму, вимазатись, болітимуть кінцівки. Та й великим футболером ви не станете. Краще сидіти вдома і грати в улюблений контер страйк. #Футбол - гра для бидла та ідіотів. Я вважаю, що фанатизм такої гри варто прирівняти до релігії. Така сама ідіотська, безглузда і дурна хуйня. До того ж заснована на задоволенні примітивних соціальних інстинктів (потяг побути в натовпі, відчути причетність до чогось значного хоч і безглуздого). У зв'язку з цим навіть зафорсити на Лурку поняття «Футбол Головного Мозку» (ФГМ, лол) . Ох, як же це цікаво, дивитися на те, як 22 спітнілі мільйонери бігають футбольним полем, штовхаючи м'ячик. А ось і гол! Давайте поплескаємо гравцям, порадіємо за перемогу, адже м'ячик потрапив у ворота - і це охуенно! Цікаве заняття. Так, футбол вигідний його організаторам, тому говорити про швидку відмову від нього безглуздо. Однак це не скасовує факту, що він створений для ідіотів та бидла.Спорт відволікає від усього, що справді важливо: від політики, соціальних проблем, науки, технологій. Від глобальних проблем: тобі насрати на війну в країні, тобі насрати на громадянську війну в сусідній державі і тим більше — в Африці. Тобі насрати на розширення пустель, на нестачу чистої води, на забруднення світового океану пластиком, на те, що нафта колись скінчиться і ти з усією країною сядеш на дупу, бо нічого розумного — здатного прогодувати країну і тебе самого — за той час поки вона була, ти не створив.

Тобі насрати. Ти просто купуєш пиво, сідаєш перед телевізором і хворієш. У крайньому випадку - купуєш квиток на матч і по дорозі б'єш кожного, чий колір шарфа відрізняється від твого, блядь. Не варто забути про фанатські поняття. Всі ці треники, аірмакси, маска на обличчі, грим та що там ще ці тварини вважають своїм стилем. Смішно дивитися і на ЗМІ, де поруч із двома новинами «І знову конфлікт у %шахтарі%» та «Новий законопроект» стоїть новина «Українські футболісти знову обосрались там-то»., футбол винесений на такий рівень, про який і думати страшно. Майстерня знищення мозку фанатів. Вони роблять на цих тупих тваринах жахливі гроші, які йдуть на мільйонні зарплати спортсменам та організаторам-власникам цього шоу-бізнесу. А ви хворійте, хлопці, хворійте. Адже так важливо, що ледве виграли у Мальти і ярмоленко не забив гол. Так важливо, що якийсь Циганков забив гол у матчі, обов'язково обговоріть це та порадійте за нього. Адже ви – біомаса. Бидло, яке легко експлуатувати.