Hookah_truck Кальян

Доброго вечора всім, хто нас читає!

Хотів би поділитися своїми думками на рахунок куріння кальяну.

Можна було б почати з історії його виникнення, але навряд когось таке зацікавить, адже, на дворі 21 століття, як не крути, але це час інформаційної революції - все, що потрібно без проблем можна знайти в "бездушному світі інтернету".

Ото ж... Що до мене, то особисто я фанатію від такого виду відпочинку і тому куріння кальяну постійно займає у мене багато вільного часу, якого й так обмаль.

Як люди ставляться до куріння? Думки з даного приводу розбігаються: дехто (сюди можна віднести людей старшого віку) каже, що кальян шкідлива річ; інші, що курити кальян, як курити сигарети; ще хтось, що навіщо на таке витрачати гроші, і тому подібне. До даної категорії людей відносяться, безпосередньо, і мої батьки. Знаючи моє захоплення цим видом відпочинку, вони щоразу меркантильно мене відмовляють від чергового походу з друзями до кальян-бару. З певної точки зору, я їх, звісно, розумію. В їх молодості "відпочивали інакше". До чогось нового люди завжди ставляться з недовірою та пересторогою. З абсолютно протилежним ставленням до кальяну мої друзі, знайомі, тобто ровесники. Для нашого покоління в цьому немає нічого поганого. Та й справді, що злого може зробити чи подумати людина, яка спокійно (напів сидячи, напів лежачи) потягує трубку з смачним, густим, духмяним димом, при цьому попиваючи теплий чай в приємній атмосфері та веде ненав'язливу розмову. Зараз куріння кальяну стало більше ніж просто привід кудись вийти з друзями. Він все більше і більше в'їдається (в хорошому значенні цього слова) в нашу культуру. Уже неодноразово ви могли помітити, що люди нормально реагують на куріння кальянів в закладах, взагалі не пов'язаних зі Східною культурою. Це стало певною мірою мистецтвом. Цікавість до куріння стрімко зростає, що можна помітити, як по кількості нових закладів, так і по постах у різного виду соціальних мереж, що й не дивно, за досить символічну ціну (пару сотень гривень на компанію - це дрібниці) можна декілька годин провести в затишному місці, насолоджуючись неповторним смаком, забути про всі свої проблеми та переживання та розслабитись з думками: "нехай весь світ зачекає". Така невеличка частинка моїх думок на рахунок кальянів. Далі більше. Куріть, все буде чудово😜

Лига Кальянщиков

187 постов2.2K подписчиков

Добавить пост

Правила сообщества

Бан можно получить:
- за оскорбление личностей в комментариях.